Мишка
Lenovo 530 Wireless Mouse
Фото 20 |
Lenovo 530 Wireless Mouse 2021 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo 530 Wireless Mouse
Усі ціни 85 →Миша Lenovo 530 Wireless Mouse Platinum Grey (3717551) | 729 грн. |
Мышь Lenovo 530 Wireless Black (GY50Z49089) | 620 грн. |
Мишка Lenovo 530 Wireless Cherry Red (GY50Z18990) | 659 грн. |
Миша Lenovo 530 Wireless Mouse Graphite (GY50Z49089) GY50Z49089 | 599 грн. |
Мишка LENOVO 530 Wireless Mouse Platinum Grey (GY50Z18984) | 612 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →