Бойлер Midea D80-15F6(D)
Фото 4 |
Midea D80-15F6(D) |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea D80-15F6(D)
Усі ціни 18 →Водонагреватель накопительный Midea 80 л D80-15F6(D) | 6 515 грн. |
Бойлер MIDEA D80-15F6(W) | 5 023 грн. |
Электрический водонагреватель MIDEA D80-15F6(D) D80-15F6(D) | 6 515 грн. |
Водонагрівач Midea D80-15F6(D) ECO 3881 | 6 431 грн. |
Водонагрівач MIDEA D80-15F6(D) | 6 348 грн. |
Китайська компанія Midea уславилася відомим виробником кондиціонерів та іншої побутової техніки. Одну із статей прибутку бренду формують накопичувальні водонагрівачі. Зокрема, попит у публіки має 80-літровий бойлер D 15F6(D).
Вузький корпус високого «зростання»
Водонагрівач зібраний у вузькому корпусі високого «зростання»: його діаметр становить 38.5 см, а висота — 103 см. Пристрій займає мало місця в куточку туалету або ванної кімнати і підходить під стать малогабаритним приміщенням. Розміщувати бойлер передбачається вертикально з нижнім підведенням труб системи водопостачання.
«Сухий» ТЕН
80-літровий бак моделі покритий зсередини якісною емаллю сапфіровою, яка стійко витримує великі перепади температур і тиску. Вода у баку бойлера нагрівається до максимальної температури 75 °С. На процедуру нагрівання з 15 до 65 градусів за шкалою Цельсія водонагрівач витрачає трохи менше 2 годин чистого часу. Таке швидке нагрівання та тривале збереження тепла забезпечує «сухий» ТЕН потужністю 1500 Вт.
Магнієвий анод
Додатковий захист «нутрощів» бойлера від корозії надає магнієвий анод, що підлягає регулярній заміні. Управління у Midea D 15F6(D) механічне - простою поворотною ручкою задається бажана температура нагріву води. Модель пригодиться для сімейства із 3-4 осіб. Серйозних недоліків у неї немає, а з незначних недоліків відзначаються хіба що характерні звуки, що булькають під час нагрівання води, які особливої погоди не роблять.
Модификації Midea D80-15F6(D)
Ціни на Midea D80-15F6(D) |
---|---|---|---|---|
Midea D30-15F6(D) | від 4 790 грн. | 3 пропозиції | ||
Midea D50-15F6(D) | від 4 435 грн. | 15 пропозицій | ||
Midea D80-15F6(D) | від 4 957 грн. | 18 пропозицій | ||
Midea D100-15F6(D) | від 7 013 грн. | 15 пропозицій |