Бойлер Midea D30-15F6(D)
Фото 4 |
Midea D30-15F6(D) |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea D30-15F6(D)
MIDEA D30-15F6 (W) | 4 928 грн. |
Водонагрівач Midea D30-15F6 (W) | 4 800 грн. |
Водонагреватель Midea D30-15F6(W) | 4 928 грн. |
Модификації Midea D30-15F6(D)
Ціни на Midea D30-15F6(D) |
---|---|---|---|---|
Midea D30-15F6(D) | від 4 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Midea D50-15F6(D) | від 4 435 грн. | 14 пропозицій | ||
Midea D80-15F6(D) | від 4 957 грн. | 17 пропозицій | ||
Midea D100-15F6(D) | від 7 013 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →