Електрочайник Midea MK-17S30A2CH мідний
Фото 3 |
Midea MK-17S30A2CH 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea MK-17S30A2CH мідний
Усі ціни 28 →Midea Midea MK-17S30A2CH | 999 грн. |
Електрочайник Midea MK-17S30A2CH | 709 грн. |
Електрочайник Midea MK-17S30A2CH | 1 181 грн. |
Электрочайник Midea MK 17S30A2СН (MK17S30A2СН) MK17S30A2СН | 983 грн. |
Електрочайник Midea MK 17S30A2СН (MK17S30A2СН) MK17S30A2СН | 976 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Midea MK-17S30A2CH
Ціни на Midea MK-17S30A2CH |
---|---|---|---|---|
Midea MK-17S30A2CH мідний | від 667 грн. | 29 пропозицій | ||
Midea MK-17S30A2SS нержавіюча сталь | від 770 грн. | 21 пропозиція | ||
Midea MK-17S30A2BL синій | від 859 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →