Електрочайник Vimar VK-1799M 2000 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Vimar VK-1799M 2021 рікпідсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vimar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vimar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vimar VK-1799M 2000 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Усі ціни 19 →Електрочайник Vimar VK-1799 M | 867 грн. |
Vimar VK-1799M | 745 грн. |
Електрочайник Vimar VK-1799 M (VK-1799M) | 1 055 грн. |
Электрочайник Vimar VK-1799M (VK-1799M) | 862 грн. |
Електрочайник Vimar VK-1799 M (VK-1799M) VK-1799M | 867 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →