Пилосос
Miele Boost CX1 Parquet (41NCF033UA)
Фото 9 |
Miele Boost CX1 Parquet 2022 рікHEPA |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele Boost CX1 Parquet
Усі ціни 10 →Пилосос Miele SNCF0 Boost CX1 Parquet білий лотос | 14 989 грн. |
Miele Miele SNCF0 Boost CX1 Parquet (41NCF033UA) Белый лотос | 14 990 грн. |
Пилосос Miele SNCF0 Boost CX1 Parquet 41NCF033UA | 14 990 грн. |
Пылесос без мешка Miele SNCF0 Boost CX1 Parquet белый лотос | 14 990 грн. |
Miele SNCF0 Boost CX1 Parquet SNCF0BoostCX1Parquet | 14 989 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →