Miele Complete C3 Cat and Dog
Відео 8Фото 6 |
Miele Complete C3 Cat and Dog |
|
Потужний, місткий і ефективний пилосос для регулярного сухого прибирання, вироблений популярним німецьким брендом Miele і позиціонується їм у вищий ціновий діапазон. Модель належить до серії Compact. відрізняється порівняно невеликими розмірами корпусу і може послужити відмінним варіантом для боротьби з шерстю котів і собак, видалення якої часто є серйозною проблемою, особливо для людей, які страждають алергією.
Заявлена виробником потужність становить майже 2000 Вт, що забезпечує відмінну потужність всмоктування. При цьому виробником передбачена система плавного пуску, який зменшує навантаження на двигун пристрою під час старту. Пилосос Miele Complete C3 Cat and Dog оснащений мiшковим пилозбірником ємністю 4,5 л. Передбачений індикатор заповнення пилозбірника, який значно полегшує користування пилососом і вчасно повідомляє про необхідність очищення.
Система фільтрації додатково оснащена фільтром тонкого очищення, який видаляє з повітря найдрібніші частинки пилу. І ще одна дуже важлива і корисна перевага моделі — розширена комплектація. Так, в наборі передбачена базова широка щітка для очищення підлоги і килимових покриттів, вузька щілинна насадка і більш делікатні щітки для пилу і м'яких меблів, a також турбощітка, яка відмінно справляється навіть з сильними забрудненнями.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Купити Miele Complete C3 Cat and Dog
Усі ціни 7 →Пилосос Miele SGEF3 CAT&DOG червона малина | 17 789 грн. |
Miele Miele SGEF3 Cat & Dog (41GEF330UA) Красная малина | 17 790 грн. |
Пылесос для сухой уборки с мешком Miele SGEF3 Cat&Dog красная малина | 17 790 грн. |
Miele SGEF3 BRRT (cat/dog) SGEF3BRRT(cat/dog) | 17 789 грн. |
Miele Complete C3 Cat and Dog | 22 058 грн. |
Miele Complete C3 Cat and Dog | 22 596 грн. |
Пилосос для сухого прибирання MIELE SGEF3 Cat&Dog червона малина | 17 789 грн. |
- Телескопічна трубка з нержавіючої сталі