Пилосос
Miele Boost CX1 PowerLine (SNRF0)
Фото 11 |
Miele Boost CX1 PowerLine 2022 рікHEPA |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele Boost CX1 PowerLine
Усі ціни 16 →Пилосос Miele SNRF0 Boost CX1 графітовий сірий | 9 639 грн. |
Miele Miele SNRF0 Boost CX1 (41NRF001UA) Белый лотос | 11 990 грн. |
Пылесос без мешка Miele SNRF0 Boost CX1 черный обсидиан | 11 990 грн. |
Miele SNRF0 Boost CX1 SNRF0BoostCX1 | 9 999 грн. |
Пилосос Miele SNRF0 Boost CX1 білий лотос (41NRF001UA) | 11 990 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →