Miele Complete C3 Score
Відео 7Фото 5 |
Miele Complete C3 Score |
|
Перш за все ця модель виділяється незвичайним дизайном і циліндричною формою корпусу, але якщо не звертати увагу на зовнішній вигляд, перед нами досить класична модель побутового пилососа для сухого прибирання підлогових покриттів будь-якого зразка, а також очищення оббивки меблів. «Під капотом» пристрою знаходитися двигун потужністю 2000 Вт, спеціальна система плавного пуску запобігає ризик перевантаження пристрою під час старту, продовжуючи таким чином термін його експлуатації.
Включається/вимикається техніка натисканням спеціальної клавіші на підошві пилососа, регулятор потужності розташований на корпусі. Пилозбірник ємністю 4,5 л з індикатором наповнення оснащений фільтром НЕРА. У комплектацію Miele Complete C3 входять три стандартних аксесуара: насадка для оббивки меблів, для чищення щілин і м'яка щітка з натуральної щетини для збору пилу. Телескопічна труба зроблена з нержавіючої сталі, корпус оснащений бампером з м'якої синтетики, що захищає стіни та меблі в приміщенні від подряпин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Купити Miele Complete C3 Score
Miele Miele SGDF3 Complete C3 125 Edition (41GDF365UA) | 13 190 грн. |
Miele SGDF3 CompleteC3 125 Edition білий лотос SGDF3CompleteC3125Editionбі | 13 189 грн. |
Miele Complete C3 Score | 18 573 грн. |
Miele Complete C3 Score | 19 026 грн. |
Пилосос для сухого прибирання MIELE SGDF3 CompleteC3 125 Edition білий лот | 13 189 грн. |
- Телескопічна трубка з нержавіючої сталі