Ексцентрикова шліфмашина Mighty Seven QB-47602
Mighty Seven QB-47602 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven QB-47602
Пневмошліфмашіни Mighty Seven QB-47602 ексцентрикова | 5 975 грн. |
Эксцентриковая пневмошлифмашина Mighty Seven QB-47602 | 5 321 грн. |
Пневматична шліфмашинка ексцентрикова Mighty Seven QB-47602, 150мм 25166 | 5 976 грн. |
Пневмошліфмашіна ексцентрікова 152мм 10000об/хв, з витяжки пилу (25166/QB- | 6 260 грн. |
Пневмошліфмашіни Mighty Seven QB-47602 ексцентрикова | 5 916 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →