Болгарка Mighty Seven QB-195-85
Mighty Seven QB-195-85 8500 об/хв 12000 об/хв |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven QB-195-85
Пневмошліфмашина Mighty Seven QB-195-85 кутова | 13 077 грн. |
Угловая пневмошлифмашина Mighty Seven QB-195-85 | 11 645 грн. |
Пневматична шліфмашинка кутова Mighty Seven QB-195-85, 125мм 26565 | 13 077 грн. |
Пневмошліфмашина Mighty Seven QB-195-85 кутова | 12 947 грн. |
Модификації Mighty Seven QB-195-85
Ціни на Mighty Seven QB-195-85 |
---|---|---|---|---|
Mighty Seven QB-195-85 | від 11 645 грн. | 4 пропозиції | ||
Mighty Seven QB-195-120 | від 12 284 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →