Перфоратор Milwaukee M12 CH-402X (4933446049)
Відео 2Фото 17 |
Milwaukee M12 CH-402X
Режими роботи:свердління з ударом, без удару
Енергія удару:1.1 Дж
Число ударів:6575 уд/хв
Оберти холостого ходу:900 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 12 В, 2 шт, 4 Агод
Вага:1.9 кг
У комплекті 2 акумулятори 12 В (4 Агод), зарядний пристрій та HD кейс.
Всі характеристики
Характеристики M12 CH-402X
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M12 CH-402X
Milwaukee M12 Ch 402X 4933446049 | 27 800 грн. |
Milwaukee M12 Ch 402X 4933446049 | 28 495 грн. |
Milwaukee M12 Ch 402X 4933446049 | 29 190 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M12 CH-402X
Ціни на Milwaukee M12 CH-402X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 CH-402C | від 26 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M12 CH-402X | від 27 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M12 CH-602X | від 18 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M12 CH-0 | від 8 840 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →