Паяльник Milwaukee M12 SI-201C (4933459761)
Відео 12Фото 4 |
Milwaukee M12 SI-201C без кейсакейс, акумулятор і ЗП |
|
Час нагріву — 18 с. Регульована конструкція з трьома фіксованими позиціями.
Акумулятор не входить в комплект поставки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M12 SI-201C
Усі ціни 12 →Акумуляторний паяльник Milwaukee M12 SI-201C (12 В, 2 А*год, 90 Вт) (49334 | 9 350 грн. |
Паяльник акумуляторний MILWAUKEE,M12 SI-201C (+ заряд.пристрій, 1 акум.Х 2 | 9 354 грн. |
Акумуляторний паяльник Milwaukee M12 SI-201C (12 В, 2 А*год, 90 Вт) (49334 | 9 355 грн. |
Паяльник електричний Milwaukee акумуляторний M12 SI-201C (4933459761) | 9 105 грн. |
Паяльник электрический Milwaukee аккумуляторный M12 SI-201C (4933459761) 4 | 8 616 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M12 SI-201C
Ціни на Milwaukee M12 SI-201C |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 SI-0 | від 5 760 грн. | 12 пропозицій | ||
Milwaukee M12 SI-201C | від 8 616 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →