Стрічкова шліфмашина Milwaukee M12 FBFL13-0 (4933480960)
Відео 2Фото 14 |
Milwaukee M12 FBFL13-0 акк. відсутнійкейс / акк. 2 шт 4 Агод |
|
Модель M12 FBFL13-0 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M12 FBFL13-0
Усі ціни 10 →Шліфмашина стрічкова акумуляторна MILWAUKEE, M12 FBFL13-0 (Без АКБ и ЗП) | 12 203 грн. |
Шліфувальна машина Milwaukee стрічкова 13мм M12 FBFL13-0, 2Ah (4933480960) | 11 791 грн. |
Шлифовальная машина Milwaukee ленточная 13мм M12 FBFL13-0, 2Ah (4933480960 | 11 086 грн. |
Шліфувальна машина Milwaukee стрічкова 13мм M12 FBFL13-0, 2Ah (4933480960) | 12 205 грн. |
Milwaukee M12 FBFL13-0 (4933480960) M12FBFL13-0(4933480960) | 12 205 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M12 FBFL13-0
Ціни на Milwaukee M12 FBFL13-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 FBFL13-0 | від 11 086 грн. | 10 пропозицій | ||
Milwaukee M12 FBFL13-402B | від 23 360 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →