Перфоратор Milwaukee M18 FH-0 (4933478499)
Відео 3Фото 13 |
Milwaukee M18 FH-0
без кейсакейс
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:2.5 Дж
Число ударів:4800 уд/хв
Оберти холостого ходу:1330 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, немає
Модель M18 FH-0 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Всі характеристики
Характеристики M18 FH-0
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 FH-0
Усі ціни 7 →Перфоратор Milwaukee SDS PLUS M18 FH-0 (без АКБ та ЗП) (4933478499) 493347 | 14 198 грн. |
Перфоратор Milwaukee SDS PLUS M18 FH-0 (без АКБ та ЗП) (4933478499) 493347 | 14 875 грн. |
Milwaukee SDS PLUS M18 FH-0 (без АКБ та ЗП) (4933478499) 4933478499 | 14 875 грн. |
Milwaukee Перфоратор Milwaukee SDS PLUS M18 FH-0 (без АКБ та ЗП) (49334784 | 14 875 грн. |
Перфоратор акумуляторний безщітковий Milwaukee SDS Plus удар 2.5 Дж M18 FH | 14 876 грн. |
Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS PLUS M18 FH-0 | 14 875 грн. |
Перфоратор Milwaukee SDS PLUS M18 FH-0 (без АКБ та ЗП) (4933478499) | 18 659 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 FH-0
Ціни на Milwaukee M18 FH-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 FH-0 | від 14 198 грн. | 7 пропозицій | ||
Milwaukee M18 FH-0X | від 13 840 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →