Будівельний степлер Milwaukee M12 BST-0 (4933459634)
Відео 3Фото 13 |
Milwaukee M12 BST-0 акк. 2 шт 2 Агод , Кейсакк. відсутній |
|
Модель Milwaukee M12 BST-0 — без АКБ і зарядного пристрою, а модель BST-202x поставляється в кейсі з двома акумуляторами на 2 Агод і зарядним пристроєм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M12 BST-0
Усі ціни 9 →Степлер акумуляторний MILWAUKEE, M12 BST-0 (Без АКБ і ЗП) | 7 884 грн. |
Степлер будівельний Milwaukee M12 BST-0 (без АКБ та ЗП) (4933459634) | 7 885 грн. |
Степлер строительный Milwaukee M12 BST-0 (без АКБ та ЗП) (4933459634) 4933 | 7 655 грн. |
Степлер будівельний Milwaukee M12 BST-0 (без АКБ та ЗП) (4933459634) 49334 | 7 885 грн. |
Milwaukee M12 BST-0 (4933459634) M12BST-0(4933459634) | 7 885 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M12 BST-0
Ціни на Milwaukee M12 BST-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 BST-202X (4933459635) | від 11 749 грн. | 9 пропозицій | ||
Milwaukee M12 BST-0 | від 7 655 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →