Перфоратор Milwaukee M18 BH-0X (4933459542)
Відео 2Фото 8 |
Milwaukee M18 BH-0X
Режими роботи:свердління з ударом, без удару
Енергія удару:1.2 Дж
Число ударів:7000 уд/хв
Оберти холостого ходу:1300 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, немає
Вага:1.9 кг
Всі характеристики
Характеристики M18 BH-0X
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 BH-0X
Milwaukee M18 Bh0X SdsPlus 4933459542 | 16 760 грн. |
Milwaukee M18 Bh0X SdsPlus 4933459542 | 17 179 грн. |
Milwaukee M18 Bh0X SdsPlus 4933459542 | 17 598 грн. |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель M18 BH-0 - поставляється без акумуляторів та кейсу
- Модель M18 BH-0 – поставляється без акумуляторів. У комплекті кейс.
- Модель M18 BH-402C — в комплекті 2 акумулятори (4 Агод), зарядний пристрій та кейс
Модификації Milwaukee M18 BH-0X
Ціни на Milwaukee M18 BH-0X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 BH-402C | від 23 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M18 BH-0X | від 16 760 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M18 BH-0 | від 21 640 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →