Біти / торцеві голівки MIOL 58-148
MIOL 58-148 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 58-148
Набор инструмента Miol 1/2" 20 ед. 6РТ (58-148) | 1 628 грн. |
Miol Набір головок 1/2", трещітка (20 од) 58-148 | 1 549 грн. |
Набір торцевих головок з тріскачкою Miol 58-148 | 1 549 грн. |
Набір інструментів 20 од. (1/2") MIOL 58-148 | 1 855 грн. |
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок MIOL 58-148:
- Розміри: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →