Біти / торцеві голівки NEO 10-030
Фото 7 |
NEO 10-030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 10-030
Усі ціни 11 →Набір тріскачки та головки змінні NEO Tools (1/2, 20 шт.) 10-030 | 2 030 грн. |
Набір торцевих головок Neo Tools, 12шт, 1/2", тріскачка 90 зубців, CrV (10 | 1 790 грн. |
Набор торцевых головок Neo Tools, 12шт, 1/2", трещотка 90 зубцов, CrV 10-0 | 1 635 грн. |
Набір змінних головок NEO Tools (1/2 12 шт.) (10-030) 10-030 | 2 028 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →