Біти / торцеві голівки Molder MT62820
Molder MT62820 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Molder 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Molder.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Molder MT62820
Набір головок з тріскачкою Molder MT62820 | 1 252 грн. |
Професійний набір головок торцевих Molder з тріскачкою та подовжувачем 1/2 | 1 732 грн. |
Набір головок торцевих з тріскачкою та подовжувачем MOLDER 1/2" 20 предмет | 1 362 грн. |
Набір головок Molder головки 1/2" 72Т, CR-V (MT62820) | 1 439 грн. |
Набір торцевих головок із тріщоткою (Molder Tools) 20 предметів 1/2 MT6282 | 1 506 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →