Біти / торцеві голівки MIOL 58-151
Фото 4 |
MIOL 58-151 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 58-151
Набор инструмента Miol 1/2" 24ед. 6РТ (58-151) | 1 976 грн. |
Набір насадок торцевих з тріскачкою Miol 1/2'' 24шт (58-151) | 1 951 грн. |
Набір інструментів 24 од. (1/2") MIOL 58-151 | 2 280 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →