Біти / торцеві голівки TOPTUL GDAD1002
TOPTUL GDAD1002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GDAD1002
Усі ціни 9 →Набор головок 6-гранных ударных удлиненных Toptul 1/2" 10ед. (GDAD1002) | 2 032 грн. |
Набір головок торцевих ударних TOPTUL 1/2" 10-24мм 10шт довгих (GDAD1002) | 2 032 грн. |
Набір торцевих головок TOPTUL GDAD1002 | 2 032 грн. |
Toptul 897624 — Набір довгих ударних головок TOPTUL GDAD1002 | 2 292 грн. |
Набір довгих ударних головок Toptul 1/2" 10-24 мм 10 предметів (GDAD1002) | 2 032 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок TOPTUL GDAD1002:
- Розміри: 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 24 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →