Біти / торцеві голівки TOPTUL GCAD1601
TOPTUL GCAD1601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GCAD1601
Усі ціни 10 →Набор инструментов 1/2" TopTul в кейсе 16 шт GCAD1601 | 2 185 грн. |
Набор инструмента Toptul 1/2" 16ед. 6PT (GCAD1601) | 2 185 грн. |
Набір інструменту Toptul 1/2" 16шт (GCAD1601) | 2 185 грн. |
Набор головок с трещоткой TOPTUL 1/2 16ед. (6-гр.) GCAD1601 | 2 185 грн. |
Набор головок с трещоткой TOPTUL 1/2" 16ед. (6-гр.) GCAD1601 GCAD1601 | 2 185 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок TOPTUL GCAD1601:
- Розміри: 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →