Будівельний степлер MIOL 81-710
MIOL 81-710 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 81-710
Пневмостеплер Miol 81-710 для скоб, 6-16 мм | 1 960 грн. |
Степлер пневматический Miol (81-710) | 1 756 грн. |
Такер пневматичний, 12,8 мм Miol 81-710 | 1 669 грн. |
Степлер для скоб пневматичний (6-16/12,8 мм) MIOL 81-710 | 1 849 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →