Ванна Miraggio Estella 168x83 см матеріал Mirasoft
Фото 4 |
Miraggio Estella Mirasoft 168x83 0001032 168x83 см матеріал Mirasoft 168x83 см підсилення матеріал MiraMarble |
|
Матеріал Mirasoft складається на 80% з бокситу та на 20% з поліефірної смоли з добавками. Ванна не вбирає вологу, стійка до побутових барвників, подряпини та сколи легко виправляються, не вигоряє та не змінює колір на сонці. Тепла на дотик поверхня.
Матове покриття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Estella 168x83 см матеріал Mirasoft
Ванна Miraggio Estella Mirasoft 168x83 білий матовий 60220241273 | 74 418 грн. |
Miraggio Miraggio Ванна ESTELLA MIRASOFT | 74 418 грн. |
Ванна MIRAGGIO Estella Mirasoft 168х83 (0001032) | 74 418 грн. |
Ванна ESTELLA MIRASOFT Miraggio 168x83x56 miraggio-0001032 | 74 418 грн. |
Ванна Miraggio ESTELLA MIRASOFT | 74 418 грн. |
Модификації Miraggio Estella
Ціни на Miraggio Estella |
---|---|---|---|---|
Miraggio Estella 168x83 см матеріал Mirasoft | від 74 418 грн. | 5 пропозицій | ||
Miraggio Estella 168x83 см підсилення матеріал MiraMarble | від 54 749 грн. | 22 пропозиції |
Рекомендуємо