Ванна Miraggio Sapfire 165x76 см матеріал MiraMarble
Фото 10 |
Miraggio Sapfire 165x76 0002250 165x76 см матеріал MiraMarble 165x76 см матеріал Mirasoft |
|
Матеріал MiraMarble складається з мармурової крихти (на 80%), яку змішують із поліефірною смолою (20%). Ванна вкрита антибактеріальним гелем. Виготовляється у глянсовому або матовому покритті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Sapfire 165x76 см матеріал MiraMarble
Усі ціни 16 →Ванна зі штучного каменю Miraggio Sapfire 165x76 білий матовий 0002251 | 81 255 грн. |
Miraggio Miraggio Ванна SAPFIRE MATT | 65 004 грн. |
Ванна зі штучного каменю Miraggio Sapfire 165x75 біла глянсова (0002250) | 73 833 грн. |
Ванна SAPFIRE Miraggio 165x76x58 miraggio-0002250 | 73 833 грн. |
Ванна зі штучного каменю Miraggio Sapfire 165x76 білий глянцевий 0002250 | 59 066 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Miraggio Sapfire
Ціни на Miraggio Sapfire |
---|---|---|---|---|
Miraggio Sapfire 165x76 см матеріал MiraMarble | від 59 066 грн. | 16 пропозицій | ||
Miraggio Sapfire 165x76 см матеріал Mirasoft | від 85 519 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо