Вантажна шина Mitas FL-08 7 R12 134A5
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Mitas FL-08 7 R12 134A5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas FL-08 7 R12 134A5
Mitas FL-08 (индустриальная) 7.00 R12 134A5 PR14 | 4 637 грн. |
Грузовые шины Mitas FL-08 (погрузчик) 7 R12 134A5 14PR 1001455238 | 4 966 грн. |
Mitas FL-08 індустріальна індустріальна (7R12 134A5) 331041 | 4 507 грн. |
Шина Mitas FL-08 (індустріальна) 7.00 R12 134A5 PR14 | 5 763 грн. |
Відеоогляди