Велошина Mitas Gripper V84 Classic 700x35C
Mitas Gripper V84 Classic 700x35C 700x35C700x40C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas Gripper V84 Classic 700x35C
Покрышка 700 x35C (35-622) MITAS (RUBENA) GRIPPER V84 Classic черн. 5-1095 | 390 грн. |
MITAS Покрышка Rubena (Mitas) Gripper 700x35C (35-622), черная 5-10951222 | 390 грн. |
MITAS Покрышка 700x35C (35-622) Mitas GRIPPER V84 Classic black TIR-73-16 | 390 грн. |
Модификації Mitas Gripper V84 Classic 700x35C
Ціни на Mitas Gripper V84 Classic 700x35C |
---|---|---|---|---|
Mitas Gripper V84 Classic 700x35C | від 390 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas Gripper V84 Classic 700x40C | від 420 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →