Вантажна шина Mitas NB-38 9 R20 140B
Виберіть розмір вантажної шини
Mitas NB-38 9 R20 140B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas NB-38 9 R20 140B
Mitas NB38 (индустриальная) 9.00 R20 140B PR14 | 12 902 грн. |
Mitas NB38 індустріальна індустріальна (9R20 140B) 320112 | 12 718 грн. |
Шина Mitas NB38 (індустріальна) 9.00 R20 140B PR14 | 14 196 грн. |
Модификації Mitas NB-38 9 R20 140B
Ціни на Mitas NB-38 9 R20 140B |
---|---|---|---|---|
Mitas NB-38 9 R20 140B | від 12 718 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas NB-38 10 R20 146B | від 14 447 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitas NB-38 11 R20 148B | від 18 790 грн. | 5 пропозицій |