Велошина Mitas Winner V45 Classic 26x1.9
Mitas Winner V45 Classic 26x1.9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas Winner V45 Classic 26x1.9
Покрышка 26" x 1.90" (50x559) MITAS (RUBENA) WINNER V45 Classic 5-10951154 | 425 грн. |
MITAS Покрышка 26x1.90 (50-559) Mitas WINNER V45 Classic black TIR-A8-22 | 422 грн. |
Велопокришка Mitas (Rubena) Winner V45 Classic 26x1.90 (50-559) (TIR-A8-22 | 422 грн. |
MITAS Покрышка Rubena (Mitas) Winner 26x1,90 (50-559), черная 5-10951154 | 425 грн. |
Модификації Mitas Winner V45 Classic 26x1.9
Ціни на Mitas Winner V45 Classic 26x1.9 |
---|---|---|---|---|
Mitas Winner V45 Pre Classic 14x1.75x2.0 | від 332 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas Winner V45 Pre Classic 16x1.75x2.0 | від 324 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas Winner V45 Classic 20x1.9 | від 367 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas Winner V45 Classic 24x1.9 | від 410 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas Winner V45 Classic 26x1.9 | від 422 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →