Вантажна шина Mitas TR-08 I-3 600/50 R22.5 165A8
Виберіть розмір вантажної шини
Mitas TR-08 I-3 600/50 R22.5 165A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas TR-08 I-3 600/50 R22.5 165A8
Mitas TR-08 (индустриальная) 600/50 R22.5 165A8/153A8 PR16 | 31 728 грн. |
Mitas Tr-08 600/50 -22.5 165A8 16Pr Tl 153A8 | 35 000 грн. |
Mitas Tr-08 600/50 -22.5 165A8 16Pr Tl 153A8 | 36 750 грн. |
Mitas TR-08 індустріальна індустріальна (600/50R22,5 165/153A8/A8) 365354 | 31 277 грн. |
Модификації Mitas TR-08 I-3 600/50 R22.5 165A8
Ціни на Mitas TR-08 I-3 600/50 R22.5 165A8 |
---|---|---|---|---|
Mitas TR-08 I-3 600/50 R22.5 153A8 | від 32 189 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas TR-08 I-3 600/50 R22.5 156A8 | від 32 610 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas TR-08 I-3 600/50 R22.5 165A8 | від 35 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitas TR-08 I-3 600/50 R22.5 168A8 | від 35 367 грн. | 3 пропозиції |