Велошина Mitas Winner V45 Pre Classic 14x1.75x2.0
від 332 грн. Купити! MITAS Покрышка 14x1.75x2 (47-254) Mitas WINNER V45 Classic черный TIR-05-2Lisoped.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись |
Mitas Winner V45 Pre Classic 14x1.75x2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas Winner V45 Pre Classic 14x1.75x2.0
Ціни на Mitas Winner V45 Pre Classic 14x1.75x2.0 |
---|---|---|---|---|
Mitas Winner V45 Pre Classic 14x1.75x2.0 | від 332 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas Winner V45 Pre Classic 16x1.75x2.0 | від 324 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas Winner V45 Classic 20x1.9 | від 367 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas Winner V45 Classic 24x1.9 | від 410 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas Winner V45 Classic 26x1.9 | від 422 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо