Витяжний вентилятор VENTS LD 100K L
Відео 4Фото 6 | від 2 735 до 2 842 грн. Порівняти ціни 7 →Розмір:100 мм Продуктивність:88 м³/год Шум:33 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації VENTS LD 51
Характеристики
VENTS 100 LD K L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 100 LD K L:
- Вага — 0.6 кг
- Споживання струму — 0.085 A
- Модель LD 100 K — двигун без кулькових підшипників
- Модель LD 100 K L — двигун на підшипниках
Де купити VENTS LD 100K L
Колір:
Сортувати
Витяжний вентилятор Вентс 100 ЛД К Л 100111704000 | 2 735 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 100 ЛД К Л алюм. мат. | 2 842 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 ЛД К Л алюм. мат. | 2 842 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 ЛД К Л турбо 100111707000 | 2 815 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 ЛД К Л | 2 735 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 ЛД К Л турбо | 2 815 грн. |
Вентилятор осьовий Вентс 100ЛДКЛ Білий 88м3/г 14Вт 220В | 2 735 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо
Смотрится на стене нормально, не бросается в глаза каким то диким дизайном, нравится что не видно лопастей вентилятора, их прикрыли крышкой