Витяжний вентилятор VENTS Style 100
Відео 12 | від 2 609 до 2 898 грн. Порівняти ціни 7 →Розмір:100 мм Продуктивність:97 м³/год Шум:25 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації VENTS Style 3
Характеристики
VENTS 100 Style |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити VENTS Style 100
Сортувати
Вентс Вентс 100 Стайл V0688076187 | 2 609 грн. |
Вытяжной вентилятор Vents 100 Стайл | 2 609 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 100 Стайл | 2 609 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 Стайл | 2 609 грн. |
Вентилятор декоративний витяжний Vents 100 Стайл | 2 737 грн. |
Вентилятор побутовий витяжний Vents 100 Стайл з термоактуатором Білий | 2 898 грн. |
Вентилятор осьовий Вентс 100Стайл Білий 97м3/г 9Вт 220В | 2 609 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо