GPS-навігатор MODECOM FREEWAY CX 5.0
Фото 10 |
MODECOM FREEWAY CX 5.0
Тип:для легкових авто
Діагональ екрану:5 "
Роздільна здатність:800х480 пікс
Вбудована пам'ять:8 ГБ
Живлення:акумулятор 1200 мАгод
Вага:330 г
Всі характеристики
Характеристики FREEWAY CX 5.0
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MODECOM FREEWAY CX 5.0
Усі ціни 8 →Автомобільний навігатор Modecom Device FreeWAY CX 5.0 8GB 5" MapFactor EU | 3 849 грн. |
Modecom FreeWAY CX 5.0 (MapFactor EU) (NAV-FREEWAYCX5-MF-EU) nav-freewaycx | 3 849 грн. |
ModeCom Device FreeWAY CX 5.0 8GB 5 MapFactor NAV-FREEWAYCX5-MF-EU | 3 699 грн. |
Modecom Device FreeWAY CX 5.0 8GB 5" MapFactor EU (NAV-FREEWAYCX5-MF-EU) D | 3 849 грн. |
Modecom Автомобільний навігатор Modecom Device FreeWAY CX 5.0 8GB 5" MapFa | 3 849 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →