Акумулятор Molicel INR18650-P28A 2800 mAh 35A
Molicel INR18650-P28A 2800 mAh 35A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Molicel INR18650-P28A 2800 mAh 35A
Акумулятор Molicel INR18650-P28A 2800mAh - 35A | 245 грн. |
Акумулятор 18650 високострумовий під пайку, Molicel P28A 2800mAh, 35A, Li- | 177 грн. |
Акумулятор Li-Ion 18650 Molicel INR18650-P28A 2800мАч 35A | 260 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →