Зарядка для акумуляторної батарейки Liitokala Lii-PL2
Відео 4Фото 7 |
Liitokala Lii-PL2 на 2 акк.на 4 акк. |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liitokala 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liitokala.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liitokala Lii-PL2
Усі ціни 32 →LiitoKala LiitoKala Lii-PL2 | 400 грн. |
LiitoKala Lii-PL2 | 523 грн. |
LiitoKala Lii-PL2 (2 канала) | 359 грн. |
Зарядное устройство для аккумуляторов Liitokala 2 Slots, LED-индикатор, Li | 387 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Liitokala Lii-PL2
Ціни на Liitokala Lii-PL2 |
---|---|---|---|---|
Liitokala Lii-PL2 | від 359 грн. | 33 пропозиції | ||
Liitokala Lii-PL4 | від 459 грн. | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →