Корм для кішок Monge Bwild Low Grain Hare 10 kg
Фото 3 |
Monge Bwild Low Grain Hare 10 kg 1.5 кг10 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Bwild Low Grain Hare 10 kg
Усі ціни 10 →Сухий корм для котів Monge Cat Bwild Low Grain, з м'ясом зайця, 10 кг | 3 870 грн. |
Сухий корм для кішок Monge Cat Bwild Low Grain з м'ясом зайця 10 кг (80094Вага упаковки - 10 кг, Призначення - основне годування, Клас - біологічно відповідний, Вік - від 12 міс., Порода - усі породи... ще, Основні інгредієнти - заєць Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 3 870 грн. |
Корм Monge BWild Low Grain Cat Lepre сухий із зайчатиною для дорослих котіMONGE CAT BWILD LOW GRAIN ADULT HARE – з низьким вмістом злаків і без вмісту картоплі. Корм з м'ясом зайця для дорослих котів... щевсіх порід. Повноцінний збалансований раціон для кішок. Відмінний смак і привабливий аромат м'яса зайця в поєднанні з високоякісними інгредієнтами – в складі збалансованого і повноцінного харчування. Це смак не залишить байдужим вашого вихованця. Зміст X. O. S. допомагає зберегти природний баланс кишкової мікрофлори, сприяє оптимальному засвоєнню поживних речовин і підвищує імунітет. L-карнітин стим Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 3 870 грн. |
Сухий корм для кішок Monge Cat Bwild Low Grain з м'ясом зайця 10 кг 8Monge Cat Bwild Low Grain Adult hare з низьким вмістом злаків і без вмісту картоплі. Корм із м'ясом зайця для дорослих к... щеотів усіх порід. Повнораціонний збалансований раціон для котів. Відмінний смак і привабливий аромат м'яса зайця в поєднанні з високоякісними інгредієнтами - в інгредієнтах збалансованого і повноцінного харчування. Цей смак не залишить байдужим Вашого вихованця. Вміст X.O.S. Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 3 870 грн. |
Monge Сухий корм для кішок Monge Cat Bwild Low Grain з м'ясом зайця 10 кг+ 145 грн бонус, Вага упаковки - 10 кг, Призначення - основне годування, Клас - біологічно відповідний, Вік - від 12 міс., По... щерода - усі породи, Основні інгредієнти - заєць Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 3 870 грн. |
ще 5 пропозицій
Серія Monge Bwild
від 1 380 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: анчоуси, картопля, горох, клас: суперпреміум
від 42 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: тріска, м'ясо курки, жир, картопля, сочевиця, суперпреміум
від 4 087 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, клас: суперпреміум
від 51 грн.
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: буйвол, свиняча печінка, куряче м'ясо, морква, суха пульпа томата, суперпреміум
від 75 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, гарбуз, кабачок, клас: суперпреміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: лосось, свиняча печінка, м'ясо курки, креветки, свіжа морква, суперпреміум
від 5 150 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кабан (26%), свиняча печінка, куряче м'ясо, морква (2%), суперпреміум
від 94 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, гарбуз, кабачок, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: тунець, свиняча печінка, куряче м'ясо, морква, суха пульпа томата, суперпреміум
від 4 200 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо гусака, клас: суперпреміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: кабан, свиняча печінка, м'ясо індички, морква, суха томатна пульпа, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня, гарбуз, кабачок, клас: суперпреміум
від 850 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, свіже м'ясо курки, жир, картопля , горох, картопляний білок, суперпреміум
від 1 074 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо оленя, клас: суперпреміум
від 740 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м’ясо кролика, овочі, жири, рис, злаки, ягоди, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: качка, гарбуз, кабачок, клас: суперпреміум
від 3 590 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо буйвола, м'ясо курки, свиняча печінка, свіжа морква, олія, суперпреміум
від 4 148 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: анчоуси, картопля, горох, клас: суперпреміум
від 3 870 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м’ясо кролика, овочі, жири, рис, злаки, ягоди, суперпреміум
Модификації Monge Bwild Low Grain Hare
Ціни на Monge Bwild Low Grain Hare |
---|---|---|---|---|
Monge Bwild Low Grain Hare 1.5 kg | від 740 грн. | 12 пропозицій | ||
Monge Bwild Low Grain Hare 10 kg | від 3 870 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 650 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, свіже м'ясо курки, жир, картопля , горох, картопляний білок, суперпреміум
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: анчоуси, жири, рис, злаки, овочі, ягоди, суперпреміум
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курячий білок, м'ясо курки 14%, картопляні пластівці, горох, жир, суперпреміум
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо буйвола, м'ясо курки, свиняча печінка, свіжа морква, олія, суперпреміум
від 3 420 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курячий білок, м'ясо курки 14%, картопляні пластівці, горох, суперпреміум
від 3 417 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: 28% зневоднена курка, рис, ячмінь, очищений жир, фрукти, трави, суперпреміум
від 3 336 грн.
сухий корм, 12 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 3 347 грн.
сухий корм, 12 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо та субпродукти (індичка 14%), злаки (рис 14%), жири, суперпреміум
від 3 148 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: морська риба, борошно лосося, креветка, нут, жир, олія, корінь цикорію, суперпреміум
від 2 957 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: індичка, курка, качка, суперпреміум
від 2 940 грн.
сухий корм, 7.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, качка, овочі, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
сухий корм, 7.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, овочі, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум