Корм для кішок Monge Speciality Line Monoprotein Sterilised Duck 1.5 kg
Фото 15 |
Monge Speciality Line Monoprotein Sterilised Duck 1.5 kg 1.5 кг10 кг |
|
Корм розроблений спеціально для зниження і підтримки ідеальної ваги кішок. Помірний вміст жирів в кормі перешкоджає накопиченню надлишкової маси тіла і профилактирует подальше збільшення ваги.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Speciality Line Monoprotein Sterilised Duck 1.5 kg
Усі ціни 6 →Сухий корм для кішок Monge Cat Sterilised з качкою 1.5 кг (8009470011952) | 603 грн. |
Корм Monge Cat Sterilised Anatra сухий з качкою для стерилізованих котів 1 | 700 грн. |
Monge Сухий корм для кішок Monge Cat Sterilised з качкою 1.5 кг (800947001 | 603 грн. |
Сухий корм для стерилізованих дорослих котів усіх порід Monge Cat Steriliz | 700 грн. |
Сухий корм для кішок Monge Cat Sterilised з качкою 1.5 кг (8009470011952) | 809 грн. |
Сухий корм для кішок Monge Cat Sterilised з качкою 1.5 кг (8009470011952) | 802 грн. |
Модификації Monge Speciality Line Monoprotein Sterilised Duck
Ціни на Monge Speciality Line Monoprotein Sterilised Duck |
---|---|---|---|---|
Monge Speciality Line Monoprotein Sterilised Duck 1.5 kg | від 603 грн. | 8 пропозицій | ||
Monge Speciality Line Monoprotein Sterilised Duck 10 kg | від 3 700 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →