Корм для кішок Monge Canned Monoprotein Pollo con Piselli 80 g
Фото 4 |
Monge Canned Monoprotein Pollo con Piselli 80 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Canned Monoprotein Pollo con Piselli 80 g
Вологий корм Monge Cаt Monoprotein м'ясні пластівці курка з горошком, 80 г | 70 грн. |
Вологий корм для кішок Monge Cat Monoprotein м'ясні пластівці курка з гороДоставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 70 грн. |
Вологий корм для кішок Monge Cat Monoprotein м'ясні пластівці курка з горо | 70 грн. |
Корм Monge Cat Wet Monoprotein Pollo вологий з куркою та горошком для дороMonge Monoprotein - повноцінний збалансований раціон для дорослих кішок. Консерви Solo Pollo con Piselli лінійки Monoprotein... ще містять унікальне джерело легкозасвоювано Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 70 грн. |
Монопротеїнові консерви з м'яса курки з горошком для кішок Monge Monoprote | 70 грн. | Продавець: Do.Little |
Серія Monge Monoprotein
від 116 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курча 100%, злаки (рис 4.2%), ананас 4.1%, клас: суперпреміум
від 70 грн.
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо індички (65%), морква (4,2%), суперпреміум
від 91 грн.
вологий / консерви, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо кролика 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо індички (70%), суперпреміум
від 180 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо індички 100%, злаки (рис 4.2%), сухий екстракт апельсина, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо курки (70%), суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо яловичини, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо курки (65%), горошок (4,2%), суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо індички 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо яловичини (70%), мінеральні речовини, суперпреміум
від 150 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо індички 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо буйвола, суперпреміум
від 83 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо курчати 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 124 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо курчати 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оленина 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 140 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо індички (65%), морква (4,2%), суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо індички (70%), суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо яловичини (70%), мінеральні речовини, суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо буйвола, суперпреміум
від 50 грн.
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: мясо и мясные продукты 51% (индейка 4%), рыба и рыбные продукты 8%, суперпреміум
від 65 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, суперпреміум
від 67 грн.
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня, суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо курки (70%), суперпреміум
від 69 грн.
вологий корм, 0.07 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: скумбрія 75%, рибний бульйон 24%, рис 1%, суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 24 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: мус з океанічної риби 14%, м'ясо, мінерали, суперпреміум
від 71 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, суперпреміум
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, суперпреміум