Корм для собак Monge Monoprotein Solo Duck 150 g 1 шт
Закрити
Шапка
Monge Monoprotein Solo Duck 150 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Monoprotein Solo Duck 150 g 1 шт
Вологий корм Monge Dog Solo, для дорослих собак, 100 качка, 150 г | 91 грн. |
Корм Monge Monoprotein Dog Solo Duck вологий монопротеїновий з качкою дляПовноцінний монопротеїновий вологий корм у вигляді паштету з качки для дорослих собак. Збалансований та поживний раціон, який... щезабезпечить всіма необхідними нутрієнтами та енергією улюбленців, які схильні до алергічних реакцій, адже містить лише один вид тваринного білка. Чому варто придбати? Для виробництва використовуєтьс Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 91 грн. |
Монопротеїновий паштет з качкою для собак Monge Monoprotein Dog Solo Only | 91 грн. | Продавець: Do.Little |
Консервований корм Monge Monoprotein Dog Solo Only Duck – монопротеїновий | 91 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Вологий корм для собак Monge Dog Solo 100 качка 150 г 70014182 | 91 грн. | Продавець: AFP |
Серія Monge Monoprotein
від 91 грн.
вологий / консерви, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо кролика 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 70 грн.
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо індички (65%), морква (4,2%), суперпреміум
від 180 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо індички 100%, злаки (рис 4.2%), сухий екстракт апельсина, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо індички (70%), суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо яловичини, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо курки (70%), суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо індички 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо курки (65%), горошок (4,2%), суперпреміум
від 150 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо індички 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо яловичини (70%), мінеральні речовини, суперпреміум
від 83 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо курчати 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо буйвола, суперпреміум
від 124 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо курчати 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оленина 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 140 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик 100%, злаки (рис 4.2%), яблуко 4.1%, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо яловичини, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
від 74 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 166 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо індички 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оленина 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо кролика 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та його похідні, яйця, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 90 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 68%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 51%, серце 17%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% свинина, 29% бульон, 20% рубец, сафлоровое масло, клас: суперпреміум