Велосипед Mongoose Legion L40 2020
Фото 12 |
Mongoose Legion L40 2020 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mongoose 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mongoose.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mongoose Legion L40 2020
Велосипед BMX Mongoose Legion L40 20", 2021, фіолетовий | 16 256 грн. |
Велосипед BMX Mongoose Legion L40 20", 2021, чорний | 16 256 грн. |
Велосипед Mongoose BMX Legion L40 20" Black | 11 704 грн. |
Велосипед Mongoose BMX Legion L40 20" Deep Purple | 11 704 грн. |