Велосипед Leon HD-80 DD 2022 frame 21
Leon HD-80 DD 2022 frame 21 рама 19"рама 21" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leon HD-80 DD 2022 frame 21
Усі ціни 17 →Велосипед 28" Leon HD-80 DD (2022) черно-белый с красным 21" (180-195 см) | 15 680 грн. |
Велосипед Leon HD-80 Dd 2022 28" чорно-білий з червоним (OPS-LN-28-022) | 15 681 грн. |
Велосипед Leon HD-80 Dd 2022 28" черно-белый с красным (OPS-LN-28-022) | 15 681 грн. |
Leon Велосипед Leon HD-80 DD 28" рама XL (2022) Черный OPS-LN-28-022 | 15 680 грн. |
Велосипед 28" Leon HD-80 DD 2022 (чорно-білий з червоним) OPS-LN-28-022 | 15 680 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Leon HD-80 DD 2022 frame 21
Ціни на Leon HD-80 DD 2022 frame 21 |
---|---|---|---|---|
Leon HD-80 DD 2022 frame 19 | від 14 991 грн. | 2 пропозиції | ||
Leon HD-80 DD 2022 frame 21 | від 14 803 грн. | 17 пропозицій |