Смартфон Motorola Moto G72 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 15Фото 9 |
Смартфон впевненого середнього рангу, основний акцент у якому поставлений на характеристики дисплея. Модель обладнали просунутою матрицею типу POLED з розмірами по діагоналі 6.55 дюймів, роздільною здатністю трансльованої картинки 2460х1080 пікселів і високою частотою оновлення 120 Гц. Екран мобільного пристрою здатний відобразити понад 1 млрд кольорів. Також безпосередньо в екран вмонтували сканер відбитка пальця.
Серцем апаратної платформи смартфона є восьмиядерний процесор MediaTek Helio G99. Новомодної підтримки 5G-мереж тут не передбачається, зате у моделі все в повному порядку з об'ємами пам'яті (8 ГБ ОЗП та 128 ГБ місця у внутрішньому сховищі). Слот розширення в конструкції девайса гібридний - в нього встановлюється або друга SIM, або картка microSD (до 512 ГБ включно). Фотографує Motorola Moto G72 128GB/8GB на потрійну тильну камеру у складі 108 МП провідного сенсора зображення, 8 МП ультраширика та 2 МП макромодуля. Для зйомки автопортретів та відеозв'язку у смартфоні є 16 МП фронталка. Модель придбала у розпорядження NFC-чип та енергоємну акумуляторну батарею на 5000 мАгод з підтримкою швидкої провідної зарядки потужністю 33 Вт.
Купити Motorola Moto G72 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 11 →Motorola G72 8/128GB Meteorite Grey (PAVG0004RS) | 6 999 грн. |
Motorola Moto G72 8/128GB Meteorite Grey (PAVG0004RS) pavg0004rs | 6 999 грн. |
Motorola G72 8/128GB Meteorite Gray | 8 199 грн. |
Motorola Moto G72 8/128GB blue | 7 775 грн. |
Смартфон Motorola moto g72 8/128GB Meteorite Gray 120Hz (PAVG0003RO) PAVG0 | 9 590 грн. |
1 0 2 6 |
Шикарний пристрій Екран, камера, вага, плавність роботи. Немає Teddy: користуюся Motorola Moto G72 128GB/8GB менше місяця |
телефон шустрий, якісний сканер відбитків (працює швидко та без глюків), вистачає на повсякденні завдання, а також трохи пограти, батареї вистачає на півтори-дві доби (якщо в цяцькі грати - то менше:)
звук: це взагалі БОМБА! камера: на 8,5/10 екран: кидає в синій і нажаль в налаштуваннях це не виправити. навантаження на очі від амолед менше ніж у самсунга S23 (у мене навідь при довгому перегляді екран не дуже втомлює очі, батарея, швидкість роботи, камера екран синити і програмно це не виправити Adast Dominant: користуюся Motorola Moto G72 128GB/8GB кілька місяців |
телефон шустрий, якісний сканер відбитків (працює швидко та без глюків), вистачає на повсягденні завдання, а токож трохи пограти, батареї вистачає на півтори-дві доби (якщо в цяцьки грати - то меньше:)
звук: це взагалі БОМБА! камера: на 8,5/10 екран: кидає в синій і нажаль в налаштуваннях це не виправити. навантаження на очі від амолед меньше ніж у самсунга S23 (у мене навідь при довгому перегляді ютуба від нього не так втомлюються очі) корпус: пластик, добре зібраний, приємно лежить в руці вага: телефон легкий (аж незвично :) екран не дуже сильно втомлює очі, батарея, швидкість роботи, камера
в комплекті чохол, зарядка екран синить і програмно це не виправити Adast Dominant: користуюся Motorola Moto G72 128GB/8GB кілька місяців |
Модификації Motorola Moto G72
Ціни на Motorola Moto G72 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G72 128 ГБ / 8 ГБ | від 6 339 грн. | 11 пропозицій | ||
Motorola Moto G72 256 ГБ / 8 ГБ | від 6 605 грн. | 45 пропозицій |