Тумба під умивальник Moydodyr Straight 60-U 00-0008604
Фото 9 |
Moydodyr Straight 60-U 00-0008604 |
|
Корпус виготовлений із МДФ товщиною 16 мм. Фасад із МДФ Kronospan товщиною 19 мм. ПВХ плівка Konrad Hornschuch AG (Німеччина). Напрямні плавного закривання Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Straight 60-U 00-0008604
Тумба Straight 60-U с умывальником Passage 60 напольная/подвесная mdd-00-0 | 11 888 грн. |
Тумба Straight 60-U з умивальником Passage 60 підлогова/підвісна mdd-00-00 | 11 888 грн. |
Тумба універсальна МОЙДОДИР Straight 60-U з умивальником Passage 60 | 15 850 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →