Тумба під умивальник Moydodyr Temp 50 00-0008563
Фото 5 |
Moydodyr Temp 50 00-0008563 |
|
Тумба виготовлена із ДСП Kronospan товщиною 16 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Temp 50 00-0008563
Усі ціни 6 →Тумба підлогова Мойдодир Temp 50 00-0008563 з раковиною Solo | 3 168 грн. |
Тумба Temp 50 с умывальником Solo 50 белая mdd-00-0008563 | 3 168 грн. |
Тумба Temp 50 з умивальником Solo 50 біла mdd-00-0008563 | 3 168 грн. |
Тумба підлогова Мойдодир Temp 50 00-0008563 з раковиною Solo | 3 168 грн. |
Тумба Temp 50 з умивальником Solo 50 біла mdd-00-0008563 | 3 168 грн. |
Тумба підлогова МОЙДОДИР Temp-50 з умивальником KOLO Solo 50 | 3 168 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →