Тумба під умивальник Volle Libra 80 (15-41-81)
Фото 6 |
Volle Libra 80 60 см80 см |
|
Умивальник може продаватися окремо. Габарити вказані без урахування умивальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Libra 80
Усі ціни 7 →Тумба з умивальником Volle LIBRA 80 см 15-41-81 | 10 499 грн. |
Тумба з раковиною Volle LIBRA 80 см (15-41-81) 15-41-81 | 10 499 грн. |
Тумбочка із умивальником у ванну VOLLE LIBRA 81.5x52x46.5см підвісна білий | 10 499 грн. |
Підвісна тумба з накладним умивальником Volle Libra, 80 см, з 2 ящиками (1 | 10 499 грн. |
Тумба з умивальником Volle LIBRA 80 см 15-41-81 | 10 499 грн. |
Тумбочка із умивальником у ванну VOLLE LIBRA 81.5x52x46.5см підвісна білий | 10 499 грн. |
Тумба підвісна VOLLE LIBRA 15-41-81 з прямокутним умивальником 80см біла ( | 10 499 грн. |
Модификації Volle Libra 80
Ціни на Volle Libra 80 |
---|---|---|---|---|
Volle Libra 60 | від 9 199 грн. | 8 пропозицій | ||
Volle Libra 80 | від 10 499 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →