Тумба під умивальник Moydodyr Denver 60-A 00-0008270
Фото 6 |
Moydodyr Denver 60-A 00-0008270 60 см80 см |
|
Корпус и фасад тумбы изготовлен из ЛДСП Kronospan толщиной 16 мм. Направляющие плавного закрывания Hettich (Германия).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Denver 60-A 00-0008270
Усі ціни 6 →Тумба підвісна Мойдодир Denver 60-A з раковиною Vivace 00-0008270 | 9 924 грн. |
Тумба Denver 60-A с умывальником Vivace 60 дуб эвок mdd-00-0008270 | 9 924 грн. |
Тумба Denver 60-A з умивальником Vivace 60 Дуб Евок mdd-00-0008270 | 9 924 грн. |
Тумба підвісна Мойдодир Denver 60-A з раковиною Vivace 00-0008270 | 9 924 грн. |
Тумба Denver 60-A з умивальником Vivace 60 Дуб Евок mdd-00-0008270 | 9 924 грн. |
Тумба підвісна МОЙДОДИР Denver 60-A дуб евок з умивальником Vivace 60 | 9 924 грн. |
Модификації Moydodyr Denver 60-A 00-0008270
Ціни на Moydodyr Denver 60-A 00-0008270 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Denver 60-A 00-0008270 | від 9 924 грн. | 6 пропозицій | ||
Moydodyr Denver 80-A 00-0008271 | від 12 462 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →