Тумба під умивальник Moydodyr Grace 100-A 00-0008600
Фото 7 |
Moydodyr Grace 100-A 00-0008600 80 см100 см |
|
Корпус виготовлений із ЛДСП завтовшки 18 мм. Фасад із ДСП Kronospan товщиною 16 мм. Напрямні плавного закривання Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Grace 100-A 00-0008600
Тумба Grace 100-A с умывальником Su-100 дуб поджаренный mdd-00-0008600 | 11 741 грн. |
Тумба Grace 100-A з умивальником Su-100 дуб підсмажений mdd-00-0008600 | 11 741 грн. |
Тумба підвісна МОЙДОДИР Grace 100-A з умивальником SU-100 | 16 773 грн. |
Модификації Moydodyr Grace 100-A 00-0008600
Ціни на Moydodyr Grace 100-A 00-0008600 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Grace 80-A 00-0008599 | від 10 553 грн. | 4 пропозиції | ||
Moydodyr Grace 100-A 00-0008600 | від 11 741 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →