Автохолодильник Thermo CBP-26
Відео 1Фото 3 |
Thermo CBP-26 |
|
Гарна пропозиція для автомандрівників, що дає змогу зберігати напої і їжу охолодженими або ж навпаки — у теплому вигляді. Універсальний характер термоконтейнера пояснюється застосуванням у конструкції «елементів Пельтьє». Так називаються напівпровідникові пластини, одна сторона яких охолоджується, а інша нагрівається при пропущенні струму в різних напрямках. Thermo CBP-26 здатний охолодити вміст на 16-18 °С нижче температури навколишнього середовища (але не менше +8 °С), також агрегат успішно справляється з нагріванням поміщених всередину їстівних припасів приблизно до +65 °С. Живлення автохолодильник отримує двома способами: від гнізда прикурювача легковика (12 В) або ж звичайної побутової розетки на 230 В. Модель виготовлена в компактному корпусі з ударостійкого пластику з розмірами 41х32х43 см і вагою близько 4.5 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermo.
Купити Thermo CBP-26
Усі ціни 29 →Автохолодильник Термоэлектрический Thermo 26 л CBP-26 4823082715527 | 3 987 грн. |
Автомобильный холодильник Thermo CBP-26 (4823082716890) 142513 | 3 788 грн. |
Автохолодильник Thermo CBP-26 (26л) охлаждение + нагрев 116-1021 | 3 987 грн. |
Thermo CBP-26 (4823082715527) | 3 379 грн. |
Автохолодильник CBP-26 (4823082715527) | 3 987 грн. |